OPC Hakkında

OPC Neden Tercih Edilmeli ?

BASKI VE DOKÜMAN YÖNETİM MASRAFLARINI OPC İLE AZALTIN

OPC, mevcut düzeninizde yaşadığınız süreçlerin etkinliği ve sonucundaki masraflar konusunda detaylı analiz sağlayarak gizli masrafları ve olası tasarrufları belirlerken bütünsel bir yaklaşım sergiler.

Tüm ilgili masrafları göz önüne alınca, KYOCERA MDS ile maliyet kısıtlama potansiyelini anlamak her firma için benzersiz ve hayati bir stratejidir.

KYOCERA MDS Değerlendirmesi doküman çıktı ortamınızdaki yetersizlikleri belirler ve tasarrufların nerelerde yapışabileceğini açıklığa kavuşturur.

OPC Ne Sağlıyor ?

Sürekli bir yönetim olmaksızın, doküman çıktı ortamınızın etkin çalışması ve dolayısıyla iş teknolojisindeki gelişmelere ayak uydurması mümkün değildir. Sonuç olarak, hali hazırda gereğinden fazla çalışan BT departmanları gerekli yenilikleri yerine getirmek, tamiratları güncel tutmak, yeni ve eskiyen cihazlar arasındaki uyumu sağlamak için zaman bulma mücadelesi verirler.

KYOCERA YÖNETİLEN DOKÜMAN HİZMETLERİ İLE ÇIKTILARINIZI OPTİMİZE EDİN

Doküman çıktı ortamınızı optimize ettiğimiz zaman, KYOCERA MDS her şeyin birlikte sorunsuz ve etkin gittiğinden emin olmak için süregelen bir yönetim sağlar. Devamlı maliyet kontrolünün yanı sıra herhangi bir düzensizliği veya bakım gerekliliğini kontrol etmek için uzaktan görüntüleme ile performansın üst seviyelerde kalması için proaktif olarak çalışırız.

OPC Ekibi

OPC başarıya giden yolun çalışanlarının yetenek ve performansına bağlı olduğuna inanır.

OPC her zaman yenilikçi bir şirket olduğu için değişimi bir fırsat, gelinen noktadan tatmin olmayı da bir tehlike olarak görür. Yeni trendleri henüz daha oluşma aşamasında fark etme ve alışılagelmişin dışındaki yeni fikirlere açık olma yönetim anlayışımızın temelini oluşturan olgulardır. Ekip çalışması başarıların temeli olarak görülmekte, bilgilerin paylaşımının şirket başarısını yükselteceğine inanılmaktadır.

OPC Hakkında

OPC Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti. adı altında 2003 yılında faaliyete başlayan firmamız 15 yıllık süreç içerisinde Siyah Beyaz Fotokopi makinaları, Renkli Dijital Fotokopi Makinaları, Mono Lazer Yazıcılar, Renkli Yazıcılar ve Geniş format Yazıcıların satışını ve satış sonrası hizmetlerini bünyesinde bulundurduğu uzman personellerle yürütmektedir.

2014 ve 2015 yılları IDC raporlarına göre Türkiye’nin en çok satan fotokopi markası KYOCERA’nın yetkili bayisi olan firmamız; KYOCERA Siyah Beyaz Dijital Fotokopi Makineleri, Renkli Dijital Fotokopi Makinelerinin satışında göstermiş olduğu performans ile 2012 yılında Türkiye üçüncülüğü ve İstanbul birinciliği, 2013, 2014, 2015 yıllarında ise fotokopi Cirosu bazında Türkiye birinciliği, 2016 yılı Türkiye İkinciliği ve 2018 yılı marmara Bölge Birinciliği ödüllerine layık görülmüştür.

Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin içerisinde olup, altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

FOTOKOPİ KİRALAMA OPC NİN İŞİ.
DAHA NE BEKLİYORSUNUZ ?

Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından
geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin içerisinde olup, altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.

SİZ İSTEYİN, BİZ ARAYALIM